Indywidualnie i dla Grup Bezpłatne Zajęcia w ramach Rajdowego Lata w mieście odbywają się na poziomie-1 (przy fontannie) oraz w ATA Świat modeli na poziomie + 2, Codzienne w godzinach 12 – 16, a w Weekendy 11 – 16. Jest również Możliwość wykupienia dodatkowych lekcji, na które organizatorzy zapraszają w Tygodniu i w Weekendy OD 16 do 20. Grupy dzieci Powyżej 15 osób należy zapisywać telefonicznie, minimum tydzień Przed przybyciem na événement, Pod numerami telefonu 601 306 965 lub 691 381 149. Aż do 19 sierpnia w Blue City, przy fontannie s. duży Tor RC oraz Tor slotcarowy Carrera, na których dzieci i mlodzieź w wieku OD 6 do 15 lat mogą spróbować swoich Sił w zdalnym sterowaniu modelami samochodów. Dla chętnych są prowadzone bezpłatne lekcje, un ci, którzy czują w sobie ducha rywalizacji, mogą spróbować swoich Sił w zawodach, które ODB, ą się 19 sierpnia je zakończą wielkim finałem. Producent Tamiya [56030] modèle zdalnie sterowanego czołgu w skali 1:16 czołg kV-II p/opcja-mówi Niko triandafilidis, prezes ATA Świat modeli, organisateur ”rajdowego Lata w mieście” je wielu zawodow RC. Producent Carson 409051 Zdalnie sterowany samochód z napędem elektrycznym w skali 1:8 virus 4,0 Brushless 2,4 GHz 100% RTR Zdalnie sterowana zabawka w skali 1:20. Zestaw prêt do uruchomienia po wyjęciu z pudełka. -Biorącym Udział w zawodach radzę, aby starali się jeździć przede wszystkim płynnie, Bo wtedy Popeye się mniej błędów-zaleca Niko Triandafilidis. Wszyscy uczestnicy otrzymają puchary i dyplomy, a NAJLEPSI BM.in ą Mogli wybrać nagrody wyraz. zdalnie zdalnych samochodów, łódek, dronów Czy torów Carrera.

Słodkie przysmaki Zapewni Pijalnia czekolady Wedel z Blue City. Producent Tamiya 47364 modèle podwozia samochodu w skali 1/10 TT-02 limitowana Edition Biała Nauka zdalnego istrukcja modelami samochodów oraz Możliwość sprawdzenia swoich Umiejętności podczas profesjonalnych zawodow à atrakcje, które dla Miłośników RC przygotowało Blue City i ATA Świat modeli. ”Rajdowe lato w mieście” jest cyklicznym wydarzeniem, które co Roku przyciąga kilka tysięcy uczestników. . Vous avez le choix de paiement à la livraison (seulement en Pologne), par virement bancaire ou via Pay Pal et services DotPay. . Vous avez un problème avec votre commande? Vous voyez une erreur? Vous recherchez un produit qui n`est pas offert? Écrivez, appelez-répondez à chaque question… Nous avons l`ordre de ne pas attendre des jours pour l`expédition. Les colis sont diffusés dans les 24 heures suivant la réception du paiement et, en cas de paiement en espèces à la livraison (seulement en Pologne) expédiés le jour même où la commande reçue……. Une gamme complète de jouets Bruder, modèles de camions homme, Scania et Emek Volvo, télécommandes modèles Tamiya et Carson avec une large gamme de pièces de rechange…-à Wyśmienita okazja do sprawdzenia Umiejętności i zobaczenia Jak wyglądają Profesjonalne zawody modeli zdalnie sterowanych.

Wielu uczestników Rajdowego Lata w mieście z poprzednich lat, kontynuuje swoją przygodę z modelarstwem RC i bierze Udział w wyścigach wyczynowych Finały z ogromem nagród zawody Bà ą podzielone na Dwie Kategorie wiekowe OD 6 ne 8 lat oraz OD 9 do 15 lat. Wszyscy uczestnicy otrzymają karty zawodnika, na których b, ą notowane Wyniki Czterech konkursów: jazdy na Trzech torach je solution przez pokbout zagadek équipe sortie Pokoje zagadek. Na dwóch torach slotcarowych Zawodnicy bĩą sterować samochodzikami przez Dwie minuty, un système wybierze najszybsze okrążenie, którego Czas zostanie wpisany na kartę zawodnika (kartę wyników). Na torze RC Zawodnicy b, ą Mieli à przejechania pięć okrążeń, a wynikiem tej konkurencji będzie Czas jazdy powiększony o Ilość Popeye błędów przeliczonych na sekundy (1 błąd = 1 Sekunda). Każde uderzenie w bandę będzie liczone jako błąd……..